Kniha návštěv

Datum 03.03.2011

Vložil Abundancio...

Titulek Re: Re: Re: Re: Abundancio, ve starém příspěvku napsala jsi...

Připadá mi, že měníš celé dějiny. Jak si přišla na to, že lidé Ježíšova slova nepochopili? Byli i učedníci kolem Ježíše, kteří nejen pochopili, ale pak sami dělali to co Ježíš, uzdravovali, vyháněli zlé duchy a předávali to dál... A tak se tomu děje dodnes. Učedníky samotné chceš také popřít, kteří pochopili a činili? Od Ježíše mám duchovní dary, nejen že v Něho věřím, ale mám s Ním vztah, o tom nepochybuj. Tvoje argumenty jsou směšné a nepravdivé. Nikdy jsem netvrdila, nenapsala, že Ježíš se dopustil těžkého hříchu! U Ježíše se za tebe přimlouvám a v tuto chvíli nemá naprosto cenu se o pravém Ježíši bavit, popíráš slova spousty významných charismatiků, např. i tvého oblíbeného Eliase Velly (to už mi teda vůbec hlava nebere, nevím proč píšeš, že je tvým oblíbencem, když jeho slova ve svých tvrzeních popíráš a vyvracíš, nesouhlasíš s ním), měníš okázale Ježíšova slova a myšlenky, popros Ducha svatého o moudrost, protože tohle je už opravdu troufalé. Tvrdíš, že se ti Ježíš zjevuje, tudíž jsem každé tvoje slova důkladně četla, ale zjistila jsem, že si často protiřečíš a nezakládají se tvoje postoje na Pravdě, tudíž u mě nejsi žádnou vizionářkou ani mystičkou, ale spíš obelhanou obětí. Je mi to líto. S Bohem. Avšak Ti samozřejmě přeji a celé tvojí rodině vše dobré a přeji pravého Ježíše ve vašich srdcí.

Zpět na diskuzi