Kniha návštěv

Datum 03.03.2011

Vložil abundancia

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Abundancio, ve starém příspěvku napsala jsi...

Anno, nechci měnit dějiny. Možná že jsou moje argumenty směšné a nepravdivé, prostě to neumím vyjádřit jinak. Rozhodně nechci měnit Ježíšova slova a ani snižovat Jeho důležitost. Tady jde o to, že se snažím poukázat na koukol, který byl do evangelií zaset temnotou, tím "Zlým", satanem. Prokletí fíkovníku je jedním takovým zrnkem, které satan zasel, aby škodil. A že škodí je jasné a do očí bijící. Jinak bychom se my dvě nehádali o slovíčka... Není mou věcí bádat nad tím, jak se tento koukol, toto zlé sémě vládce temnot do evangelia dostalo, a to až tak, že bylo připsáno Ježíši, Spasiteli, který nikdy nic neproklel. Je to divné - jak se satan rád podepisuje ve všem, co falšuje či jinak překrucuje. V dnešní době přímo okatě, a přesto ti, kdo mu uvěří, nejsou schopni tento satanův podpis prohlédnout. Například nová sekta pretoriánců. Už ten název je satanovým podpisem, pretoriáni byli všehoschopní vrazi, garda, strážící římského císaře, a císař byl zločinec, neštítící se ničeho, aby si udržel moc. A přesto pretoriánci tvrdí, že jsou vedení Duchem svatým, bijí hlava-nehlava a pod rouškou odhalování satanových rejdů mu oddaně slouží (satanu, ne Ježíši). Nejde mi o to překroutit evangelia, ani spasit svět, opravdu chci jen poukázat na podpis toho Zlého... Nevidím na tom nic zlého a možná je načase, aby se tato pravda o Ježíši Kristu přijala. Ježíš skutečně nikdy a nic neproklel. V žádném případě nechci měnit Ježíšova slova ani Jeho myšlenky, na to Jej příliš miluji.
Anno, Ježíš se mi nezjevuje, nejsem ani světice, ani žádná mystička. Nikdy jsem takové nesmysly netvrdila. Jsem docela obyčejný, bezvýznamný člověk. Říkám, že mne Ježíš vede a učí, toť vše. Nemám žádná vidění ani "slyšení", veškerá komunikace s Ježíšem se děje skrze mysl a srdce. Je to tak, že pouze Ježíši naslouchám v tichu srdce. V naprosté oddanosti a lásce...
Anno, považuji se za tu nejposlednější z nejposlednějších a mrzí mne tato roztržka mezi námi, která vznikla z nedorozumění a také tvého zranění: moje slova o Markovi odkryla tvoji hlubokou ránu v srdci, na duši, kterou si nechceš přiznat. Byla jsi v podobné situaci a podvědomě si vyčítáš, že jsi to nezvládla, že jsi měla všechno prožívat jinak. Všechno je v pořádku, jen celou tuto situaci odevzdej Pánu. Další nedorozumění vzniklo proto, že jsem v článku nenapsala, že od samého začátku jsem se za Marka, Adélku i maličkého vroucně modlila a odevzdala jsem je všechny jako jednu novou rodinu do Ježíšových rukou a Jeho vedení. Proto to skončilo jak skončilo - suchá větev byla odříznuta, aby neškodila. To však neznamená, že Marka nemám ráda. Pán Ježíš, když jsem ho už jednou do Jeho působení odevzdala, už ho bude sám provázet. Je to o naprosté důvěře, že Ježíš ho skutečně provází, neopustí a vytrhne ze spárů ďábla. Možná bude Marek padnout až na dno, než si začne některé důležité věci uvědomovat, ale to už je v rukách Ježíšových.
Anno, cítím, že máme mnoho společného, Ježíš si vybral tebe i mne. A satan se opět činí, aby nás "rozkmotřil" a překazil přání Ježíšovo. A dělá to jednoduše - skrze naše zranění a bolesti a hlavně skrze NEDOROZUMĚNÍ. Anno, také tě mám ráda a modlím se za tebe. Odevzdala jsem tě do Ježíšových rukou, i já jsem v Ježíšových rukou. Trápilo mne, že jsem zrušila Jolčin deník, ale je to v pořádku, snad to vyjde knižně jako celek, i když nemám představu jak...
Měj se hezky, ať Ježíš sám zahojí každou tvou bolest a ať ti žehná v každém okamžiku tvého života.

Zpět na diskuzi