Diskusní téma: Otázky a odpovědi

Datum 08.01.2011

Vložil abundancia

Titulek pro Deepblue a "já"

Děkuji za diskuzi, na těchto stránkách je to vzácné. Jsem vděčná i za kritiku mé víry. Vím, že je to těžko vysvětlitelné, moje víra je tak jiná a tak nezařaditelná. Schytávám to ze všech stran, nejen od pretoriánců, ale například i od katolíků a od různých ezoteriků také. Vysoce oceňuji hlavně tvůj přístup, Deepblue, když mne neodsuzuješ ani mne nechceš obrátit na tu jedině "pravou" víru. Mám Učitele, vůdcem mé duše je Pán Ježíš Kristus. To, co mne zatím naučil, co mi ukázal je tak jiné, tak neuvěřitelné, že jsem často žasla a Jeho vyučování odmítala... Prostě jsem nemohla uvěřit tomu, co mi říkal, co mi ukazoval. Ježíš to ale vždy zařídil tak, že jsem uvěřit musela. Například, když jsem jednu věc zatvrzele odmítala, že to prostě není, opravdu není možné (bylo to o blízkém čipování lidí a co to vlastně pro lidi bude znamenat), tak to Ježíš zařídil tak, že mi zatelefonoval úplně cizí člověk s tím, že mne zná ze stránek a zda neumím vykládat sny. Řekla jsem mu, že sny vykládat neumím, ale ať svůj sen řekne, že mne možná něco napadne. Jak to začal vykládat, tak jsem si musela sednout, skoro mně to povalilo! Tím snem mi Ježíš potvrdil to, co mne byl dříve ukázal, ten sen byl pro mně! Od úplně cizího člověka! Chceš-nechceš, musela jsem tomu uvěřit. Pán Ježíš mi ukázal vícero takových věcí, více souvislostí, omylů a zapomenutých a odmítaných pravd a proč se to celé děje. Jednou se můj milovaný Pán, Ježíš Kristus dokonce se mnou a mými dvěma duchovními sestrami vyfotil. Byl to šok a následovala nepředstavitelná radost, pocit štěstí a blaženosti. Článek o tom dám i na tyto stránky, uveřejnila jsem jej na svém blogu, stalo se to někdy v létě. Ježíš si přeje, abych to všechno sepsala do knížky, ale mám s tím ohromné problémy, hlavně technického rázu, to jak se satan a temnota snaží tuto práci zhatit a překazit. Začínám být z toho zoufalá. Deepblue, možná bys mi mohl pomoci a poradit, ale ne ve veřejném diskuzním fóru, snad by byl lepší email. Plně chápu všechny, kdo mne odsuzují a považují za ezoteričku. Ano, není to tak dávno, co jsem měla stejné smýšlení... Ježíš všechny miluje, za každého dal svůj život a tak nemůžu jinak, než také milovat. Hlavně ty, kdož mne odsuzují. A tak vás ve svém srdci objímám a odevzdávám do Ježíšových rukou.

Zpět na diskuzi