Diskusní téma: Otázky a odpovědi

Datum 15.01.2011

Vložil

Titulek Re: pro Deepblue a "já"

...milá Abundancio, pravého Ježíše lze poznat jednodušše, zdali vede k Jeho evangeliu či ne, je to naprosto jednoduché...
Hovořit s tebou může Ježíš, ale i ten Zlý, a ten telefonát mohla být rovněž práce Zlého jako práce Ježíše.
Pravý Ježíš Kristus se pozná podle toho kam člověka vede a podle tvých příspěvků mám pocit, věřím, že to pravý Ježíš Kristus není...Je mi to moc líto, ale neshoduje se to s Jeho učením, co On sám hlásal. Už jen Ty tvoje řetězové modlitby v určitou hodinu provázené pocity nějaké energie...
Modlím se za tebe, za Boží požehnání, taky by pomohlo kdyby si každý večer říkala, volala k Ježíši, že ať Tě zbaví všeho co nepochází od Něj, i za cenu toho, že by si přišla o nějaký okruh lidí nebo si se musela vzdát těchto stránek. Abundancio, volej k Ježíši a pros Ho o Pravdu, ale nebraň se jí. Ze srdce přeji vše dobré. Zkus tyto modlitby-prosby, uvidíš jaké nastanou změny. A obrať se pouze na Ježíše, nikoli na ŽÁDNÉHO člověka, i když to s tebou myslí opravdu upřímně, ale ten někdo sám může žít nevědomě ve lži, raď se jen s Ježíšem!!! On je tvůj Pán, tvoje Láska, tvoje všechno, neutíkej jinam, hledej všechno jen u Něj.

Zpět na diskuzi