Diskusní téma: Otázky a odpovědi

Datum 11.08.2012

Vložil abundancia

Titulek Re: Chlév

SOUHLASÍM, je to tak, máš pravdu. Ať je oslaveno, ať je velebeno dnes i na věky, Tvoje svaté jméno JEŽÍŠ. Miluji Tě, Ježíši, celým svým srdcem, celou svou duší, celým svým životem. Milovaný Pane Ježíši Kriste do Tvých svatých rukou odevzdávám svoji duši, své tělo, svoji mysl, srdce a všechno co mám, protože všechno je od Tebe. Nořím do Tvých svatých ran celou svoji hříšnost a ubohost. Jsem ten nejubožejší tvor na zemi, SMILUJ SE NA DE MNOU HŘÍŠNOU, PANE! Otvírám Ti dveře svého srdce. Vstup, Pane Ježíši, vstup, Bože Otče Všemohoucí, vstup, Duchu Svatý! Děkuji Ti, můj Bože, že mne chráníš. Děkuji Ti, Duchu Svatý, že mne vedeš. Děkuji Ti, Ježíši Kriste, že mne učíš. Odevzdávám do Tvých svatých rukou všechny moje drahé, všechny lidi, které znám a také všechny ty, kteří navštěvují tyto stránky. Požehnej jim, veď je a ochraňuj je. SVATÝ BOŽE, SVATÝ MOCNÝ, SVATÝ NESMRTELNÝ, SMILUJ SE NAD NÁMI I NAD CELÝM SVĚTEM! JEŽÍŠI, MARIA, MILUJI VÁS, ZACHRAŇTE DUŠE, ZACHRAŇTE NÁS! Ó MARIA, MATKO NAŠE, VYPROS MI OD JEŽÍŠE SRDCE ČISTÉ A POKORNÉ! Amen.

Zpět na diskuzi